TÜM DETAYLAR İÇİN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

https://www.taxifoni.com/

En Yakın Taksi

7/24 Hizmet için şimdi cebinizde..

Artık birkaç dokunuşla akıllı telefonunuzdan taksi hizmeti almanız mümkün. Yakındaki taksi şoförlerine uygulamanız ile çağırın ve anında hizmet alın. İster bi taksi ihtiyacınız olsun, ister sevdiğiniz birine taksi ile seyahat edin, ister iş yerinize gitmek için taksi ihtiyacınız olsun, bu uygulama her şeyi sizin için yapacak!

Siz değerli taksi müşterilerimize, hem de taksi şoförlerimize yönelik çeşitli yenilikler ile avantajlarımızı sizlerin hizmetine sunarak ve sizlere olan hizmet koşullarımızı geliştiriyoruz.

Birkaçını saymak gerekirse, Taksi Hizmet Rezervasyonları, Cüzdan Ödemesi, Kampanyalarımız gibi en göze çarpan özelliklerden bazıları ve özel taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Basit bir iş akışıyla birlikte taksi siparişi için uygulamayı yükleyip üye olun

1

Giriş Yap
veya
Kaydol

Sosyal medya kimlik bilgilerinizi ve adınız soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın.

2

Taksi Seçin

Yararlanmak istediğiniz taksi hizmetini seçin ve nakit, gidilecek konumu seçin ve kart veya cüzdan gibi modlardan birini seçerek ödemenizi yapın

3

Taksinizi Takip Edin

Bir taksi siparişi rezerve ettiğiniz anda, kullanıcılar gerçek zamanlı olarak takip edebilirler, taksi şoförünü uygulama içi bildirimler yoluyla grafiksel simge biçiminde gerçek zamanlı olarak takip edebilirler.

4

Bitti

Yolculuk tamamlandığında kullanıcıya bilgi verilir. Uygulama, sürüş talebinin bitiminden sonra taksi müşterisine ve taksi şoföründen inceleme ve derecelendirme isteriz.

Ödemenizi Kredi Kartı/Banka Kartı veya Nakit Ödeyin
7/24 Taksi Şoförlerimiz Hizmetinize Hazırdır
Translate »