HAKKIMIZDA

Güvenilir, Kararlı, Yenilikçi, İstikrarlı

1992'den Gelececeğe..

jason-blackeye-262295-unsplash.jpg

MİSYON

Temel ve öncelikli amacımız;
Doğru, dürüst ve iyi niyetli olarak, kaliteli üretmek, yasalara saygılı, üretim ve yönetim anlayışımızı sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine artan bir katma değer sağlamaktır.

Faaliyette bulunduğu her alanda ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, yurt içi ve yurt dışında tercih edilen bir marka olmaktır.

rawpixel-799380-unsplash.jpg

VİZYON

Global Olmak, var olduğumuz tüm coğrafyalardan edindiğimiz yerel bilgileri, küresel etkileşimlerle geliştirmek ve elde edilen yeni kazanımları, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda endüstrinin hizmetine sunmaktır.

KİNEARTS olarak birikim ve deneyimlerimizi son teknolojik yeniliklerle birleştirerek müşterilerimize en iyi ve en yeni çözümler sunmaktır.

pexels-pixabay-39284.jpg

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

KİNEARTS’ın sürdürülebilirlik anlayışı, iş dünyası ve insan hayatının gereksinimleri ile mevcutta olan doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı arasında denge oluşturmak olarak tanımlanabilir. Bu doğrultuda KİNEARTS; çevresini, doğayı ve etkilediği toplumları, aynı kendi varlıkları gibi, geleceğe taşınacak bir sermaye olarak görmektedir.

İŞİMİZE DEĞER KATIYORUZ

Sürdürülebilir KİNE Yönetim ve İmalat Sistemimiz ile vizyonumuz paralelinde şekillenen dijital dönüşüm ve teknolojik dönüşüm projelerimizle, işimize değer katıyoruz.

SEKTÖRE DEĞER KATIYORUZ!

İşimizi, müşterilerimiz için geliştirdiğimiz kaliteli ürün, sistem ve hizmet anlayışıyla yurt içi ve yurt dışında başarılı bir şekilde temsil ederek, var olduğumuz tüm sektörlere değer katıyoruz.

İNSANA DEĞER KATIYORUZ!

Var olduğumuz tüm coğrafyalarda ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, geliştirdiğimiz kariyer ve yetenek yönetimi programlarıyla, her yaş ve seviyedeki çalışanımızın gelişimine destek vererek insana değer katıyoruz.

TOPLUMA DEĞER KATIYORUZ

Avcı-Toplayıcı, Tarım ve Sanayi Toplumu geçişlerinin ardından, şu anda içinde bulunduğumuz Bilgi Çağı’ndan sonra gelecek dönem “Society 5.0 – Süper Akıllı Toplum” olarak tanımlanmıştır.

Temelinde, hızla gelişen bilgi teknolojisinin, bilgi ile dünyanın birleşimine izin vermesi olan Society 5.0, her alanda yapay zekâ ile insanın birlikteliğini öngörür.

KİNEARTS olarak, verileri bilgiye, bilgiyi çeşitli analizlerle çıkarımlara ve çıkarımları tecrübeyle harmanlayarak kazanımlara dönüştürmesi beklenen Society 5.0 dönemini doğru okuyor ve destekliyoruz.

GELECEĞE DEĞER KATIYORUZ

Çocuklara ve gençlere yönelik eğitim ve gelişim programlarına destek vererek geleceğe değer katıyoruz.

Translate »